DISKUZE S JIŘÍM SULŽENKEM

8. prosince 2008 v 13:03 | Ondra Kašpárek |  Diskuze SSAM
Vážení přátelé,
rád bych Vás pozval na přednášku a diskusi s MgA. Jirkou Sulženkem, která se bude konat pod záštitou Spolku studentů Arts managementu v ÚTERÝ od 18:00 hod.Jirka Sulženko je absolvent DAMU katedry produkce, kde teď působí jako doktorand. Po dokončení denního magisterského studia pracoval v Divadle Archa, odkud odešel do nově vzniklého Kulturního centra Zahrada na Jižním městě. Jeho hlavním zaměstnáním je v současnosti práce v oddělení PR a marketingu v KC Zahrada. Vedle toho se stará jako produkční o divadelní skupinu SKUTR, na Katedře produkce DAMU vyučuje předmět Marketing a předmět Nové výzvy managementu kultury, je autorem stránek věnovaných artsmanagementu a má samozřejmě ještě mnoho dalších aktivit.

Hovořit bude především na téma KC Zahrada, ale jelikož je to člověk opravdu široce rozkročen nad oborem "kulturní management" jako takovým, bude se tedy hovořit o mnoha dalších pro nás zajímavých aspektech a otázkách tohoto tématu. Jiří Sulženko se tak stává našim prvním hostem v rámci tohoto projektu - cyklu debat s odborníky z praxe. Doufám, že vás tato akce osloví, a že v podobných akcích budeme pokračovat.

Přednáška bude probíhat v našem obvyklém čase, to jest v ÚTERÝ od 18:00 do 19:30 (možná déle) v místnosti č. RB 459 ve 3.patře Rajské budovy.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.