Symposium studentů Arts Managementu 2009

29. března 2009 v 18:21 | Jarcza |  Aktuality
Pozvánka k aktivní účasti na Symposiu pro Arts Management

Vážení spolužáci, studenti Arts Managementu,
jistě jste si při studiu všimli, jak se program Arts Management liší od ostatních "tradičních" studijních oborů VŠE. Záměr děkana vyprofilovat schopné manažery, kteří dokážou řídit firmu a zároveň se orientují ve sféře neziskových organizací a kulturních institucí, se každým dnem našeho působení na škole naplňuje. Mimořádný program ale vyžaduje víc, než jen sezení na přednáškách. Nastává příležitost, kdy můžeme sobě navzájem představit svoji práci a své aktivity. A nejen sobě navzájem, ale celé akademické obci Vysoké školy ekonomické.V polovině dubna se uskuteční Symposium pro Arts Management. Toto je výzva k aktivní účasti, příležitost, jak prezentovat svoji práci a své myšlenky nejen úzkému okruhu spolužáků ze cvičení, ale celému oboru, pedagogům a hodtům - zkušeným art manažerům z praxe. Je to společenská akce pro nás, studenty oboru Arts Management. Na programu půldenní akce bude mimo jiné ukázka teoretických prací nás studentů. Dále prezentace našich praktických aktivit mimo školu.

amfiteatr


Kdo se tedy domnívá, že jeho seminární práce si zaslouží předvedení před publikem, má možnost s ní vystoupit. Ti, kteří mají chuť ostatním předat své zkušenosti z mimoškolní činnosti, jsou také vítáni.

Přihlaste se jako účinkující se svou teoretickou seminární prací či svým praktickým zaměřením nejpozději do pondělí 6.4. 2009 zasláním emailu na adresu:

artsmanagement@seznam.cz

Spolek studentů Artsmanagementu
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.