Mezinárodní konference Kreativní komunitní plánování

21. října 2009 v 18:43 | Ondra Kašpárek |  Aktuality
Vážení členové spolku, studenti a příznivci oboru Artsmanagmenent,
rádi bychom Vás pozvali na mezinárodní konferenci "Kreativní komunitní plánování", kterou Centrum pro komunitní práci pořádá ve spolupráci s mezinárodní organizací British Council, městem Plzeň a neziskovými organizacemi CLES - Centre for Local Economic Strategies (UK) a Dodo ry (Finsko) v Plzni ve dnech 5. ‑ 7. 11. 2009.Konference je zaměřena na sdílení zkušeností se zapojováním veřejnosti do plánování rozvoje měst a využíváním metody Future City Game (Hra Město Budoucnosti). Je určena pro zástupce místních samospráv, občanského a neziskového sektoru.

Díky účasti na konferenci získáte přehled o nové kreativní metodě zapojování veřejnosti a budete mít příležitost seznámit se se zahraničními zkušenostmi v oblasti plánování rozvoje měst. Získáte tak cennou inspiraci pro činnost Vašeho města či občanského sdružení.

Metoda Future City Game je nový a kreativní způsob zapojení veřejnosti do městského plánování. Vtahuje účastníky zábavnou formou do řešení problémů moderních evropských měst. Učí je komunikovat, konfrontovat své názory, nalézat shodu i prezentovat veřejně vlastní myšlenky a zároveň výrazně přispívá k rozvoji spolupráce občanů a místních samospráv. Metoda Future City Game byla vyvinuta pod patronací mezinárodní organizace British Council. Centrum pro komunitní práci západní Čechy se stalo držitelem licence této metody a zorganizovalo v červnu 2008 nejen v České republice, ale i v Evropě první Future City Game. Do dnešního dne byla tato metoda využita ve více než 10 zemích Evropské unie.

konference CpKP
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.