PROJEKT: Dotazníkový průzkum prvního ročníku Arts Managementu

18. listopadu 2009 v 16:42 | Jarcza |  Projekty SSAM
Pro získání přehledu o tom, jak si stojí první ročník Arts Managementu v informovanosti o literatuře, periodikách či internetových serverech, které souvisí s oborem, jsme provedli dotazníkový průzkum.


Dotazník byl koncipován tak, abychom získali přehled i o tom, zda studenti chtějí spolupracovat se Spolkem, zda jsou ochotni obětovat svůj volný čas dalšímu vzdělávání. Takové vzdělávání bude probíhat například formou přednášek odborníků z praxe. Ptali jsme se také na to, co očekávají od studia Arts Managementu a jakou mají představu o svém budoucím uplatnění. Podle výsledků dotazníku budeme dále postupovat v naší další činnosti. To znamená, že se pokusíme vybrat přednášející a nastavit témata přednášek tak, aby co nejlépe vyhovovala zájmům posluchačů, kteří by měli být současně obohaceni množstvím nových a zároveň inspirativních poznatků.

Materiál, který jsme získali díky dotazníkovému průzkumu, dále použijeme na sestavení struktury připravovaného prosemináře. Chystaný proseminář proběhne formou jedno až dvou dílné přednášky o literatuře a informačních zdrojích. Přednáška bude přínosná nejen pro zrychlení vyhledávání kvalitních informací pro studium, ale především přispěje ke zlepšení orientace studentů v současné situaci, ve které se kulturní a umělecký management v naší zemi a zejména v Praze nachází.

Dotazník je k nahlédnutí zde
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.