První mezinárodní workshop pro studenty Arts Managementu a mladé profesionály, Únor 11 -14, Brno, Česká Republika

1. února 2010 v 10:53 | Jarcza |  Aktuality
Proč potřebujeme kulturní producenty?Jak se liší naše práce v jednotlivých zemích Evropy? Jaká je naše budoucnost?To jsou otázky diskutované v rámci To Culture With Love. Management (TCWL.M), workshopu na téma profese, budoucnost a diverzita evropských kulturních producentů a arts managerů.


Padesát studentů a mladých profesionálů ze třinácti různých zemí přijíždí do Brna, aby se navzájem setkali a společně sdíleli nápady, zkušenosti, vědomosti a myšlenky týkající se kulturního průmyslu. Účel workshopu bude splněn především neformálními metodami učení a aktivní účastí. Součástí programu bude mimo jiné umělecký a manažerský workshop, otevřený prostor pro diskusi a sdílení zkušeností a dále představení kulturní scény Brna.

Projekt reaguje na nedostatek podobných příležitostí, které by umožnily studentům a mladým arts managerům dynamický rozvoj a dále zkvalitnění studijních programů zaměřených na arts management nebo práci v kultuře. Organizační tým je přesvědčen, že kulturní situace se může vyvíjet, pouze pokud lidé pohybující se na kulturní scéně budou reflektovat a rozvíjet sami sebe.
Mezinárodní workshop To Culture With Love. Management připravila skupina studentů a mladých profesionálů skládající se ze zástupců Finska, České Republiky, Německa a Kazachstánu.

Zveme Vás na neformální setkání při příležitosti otevřených programů workshopu (nutné předchozí ohlášení):

OPEN SPACE | 12. února 2010, 20 h | Club Wash (Stará 27 Brno, www.clubwash.cz)
TCWL.M Party| 13. února 2010, 20 h | Kavárna Trojka (Dominikánská ul.)

Karoliina Kuusi
Public relations
+358 50 3725245

Jarča Tomanova
Public relations Czech Republic
jaroslava.tomanova@artsmanagement.cz
+420 725728595


více na www
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.