DISKUZE S JANOU VINŠOVOU, manažerkou projektů CZECHDESIGN.CZ

30. března 2010 v 20:15 | Jarcza |  Diskuze SSAM
Vážení spolužáci,
rádi bychom Vás pozvali na další diskusi Spolku studentů Arts Managementu. Tentokrát pozvání přijala manžerka projektů CZECHDESIGN.CZ - Jana Vinšová. Diskuse se uskuteční 7.4.2010 od 19:45 v RB 103, VŠE.Stěžejní aktivitou CZECHDESIGN.CZ je provozování portálu o designu www.czechdesign.cz, který se za dobu své existence stal nejčtenějším internetovým design médiem. Na tomto portálu najdete i rozsáhlý adresář designérů, kde má umístěné portfolio na 320 český designérů. CZECHDESIGN.CZ je nejrozsáhlejší profesní organizací designérů v České republice.

CZECHDESIGN.CZ je také hlavním organizátorem design bienále - Design Match, které se každé dva roky odehrává ve Veletržním paláci Národní galerie a putuje i po dalších zemích. Sami nebo ve spolupráci s dalšími institucemi organizují i další výstavy a přehlídky designu doma i v zahraničí. Aktivity jsou zaměřeny především na mladé designéry, studenty, ale i absolventy a designéry profesionálně tvořící. CZECHDESIGN.CZ díky rozsáhlé síti kontaktů ve spolupráci se soukromými nebo veřejnými subjekty pořádá nebo vypisuje soutěže, zajišťuje tendry, nebo oslovuje designéry ke spolupráci s jednotlivými výrobci. Nově také pořádá přednáškové cyklusy.

V dubnu 2006 získalo Občanské sdružení CZECHDESIGN.CZ cenu za propagaci designu od Design centra České republiky.

design1
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.