Přijďte diskutovat na OPEN THINK TANK

1. října 2010 v 19:56 | Jarcza |  Aktuality
Otevřený kulturní think tank je unikátní projekt dvou debatních dnů. Debatujeme o kultuře a podpoře kreativity v Česku!


8. a 9. října 2010

www.openthinktank.cz

Vybírejte podle názorů, osobností, kaváren nebo času. Rezervujte on-line.

Program:

V pátek 8. 10. 2010 mezi 14 a 18 hodinou v osmi pražských kavárnách máte možnost diskutovat o kultuře a podpoře kreativity v Česku s vybranými osobnostmi. Jsou to půlhodinové rozhovory z očí do očí s lidmi z různých oblastí (kultura, politika, byznys).

V sobotu 9. 10. 2010 od 17 hodin se pak setkáte společně se všemi účastníky v debatě a party v byznyscentru PricewaterhouseCoopers. Tam si budete moci promluvit se všemi ostatními.

__________________________________________________________

KDO bude diskutovat?

Jiří Besser ministr kultury Vladimír Lederer právník a developer Ondřej Černý ředitel ND Radek Špicar Škoda Auto Marek Pokorný ředitel Moravské galerie Adam Gebrian teoretik architektury Jan Zahradil europoslanec Marko Ivanović dirigent Pavel Rychetský předseda Ústavního soudu Bohumil Nekolný analytik Martin Krummholz fórum Věda žije! Martin Cikánek kulturní manažer Eva Měřičková ředitelka Dejvického divadla Ondřej Liška předseda Strany zelených Vladimír Kokolia malíř a grafik Bohuslav Svoboda kandidát na pražského primátora Jakub Mareš Prague Hub Petr Lešek Projektil architekti Tereza Kalinová byznys kouč Petr Hájek PriceWaterhouseCoopers Eva Tylová ekoložka Maxim Velčovský designér Michal Novák bandzone.cz Jan Kasl architekt Karolína Peake poslankyně Jaroslav Šonka politolog Petr Fischer Česká televize Miroslav Petříček filozof Milan Svoboda Plzeň EHMK 2015 Kateřina Ondřejková Ostrava 2015 Jana Ryšlinková p ražská zastupitelka Alexandra Brabcová kulturní stratég Lenka Lindaurová kurátorka Jitka Fatková Ministersvo pro místní rozvoj Ida Kaiserová socioložka Pavel Mandys Magnesia Litera

KDE budeme diskutovat?

slavná Kavárna Slavia světácké Café Louvre hrabalovský Hotel Paříž nové Café Nona sladká Cukrárna Myšák kubistické Grand Café Orient stylové Café Imperial konceptuální Café Galerie Langhans technologické PriceWaterhouseCoopers Business Comunity Center

___________________________________________________________

Pořádá iniciativa Za Česko kulturní a Nová síť za podpory PricewaterhouseCoopers.
Finančně podpořeno Nadací OSF Praha v rámci výzvy Zapojení občanské společnosti do zlepšování politické kultury z programu Posilování role práva.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.