DISKUZE S JOVANKOU VLČKOVOU A JOLANOU TEUBEROVOU, organizátorkami projektu CODE:MODE

9. prosince 2010 v 15:32 | Anežka |  Diskuze SSAM
Vážení spolužáci a přátelé,
zveme vás na diskuzi s organizátorkami projektu CODE:MODE! Diskuze se uskuteční ve STŘEDU 15.12.2010 od 19.30 v místnosti RB 103 na VŠE.Jovanka Vlčková jakožto zakladatelka projektu nám spolu s Jolanou Teuberovou umožní nahlédnout do zákulisí organizace celé akce.CODE:MODE Prague Free Fashion Weekend je přehlídka originální české a slovenské módy, designu a šperku.

Myšlenka nezávislého projektu Prague Free Fashion Weekend s heslem Ignorujte konfekci! se zrodila před čtyřmi lety. Jeho hlavním cílem je umožnit mladým tvůrcům navazovat mezi sebou kontakty a usnadnit jim komunikaci se širší veřejností, pro kterou jejich tvorba zůstává často neobjevená.

První PFFW se uskutečnil v dubnu 2006 a dokázal hlad po akci tohoto druhu, která se v Praze objevila poprvé. Druhý PFFW proběhl v prosinci téhož roku a jen potvrdil velký zájem široké veřejnosti o alternativní módu. Vzhledem k některým změnám a byrokratickým překážkám přešlo vedení projektu v roce 2009 k novému názvu CODE:MODE.

V roce 2010 proběhl již třetí ročník CODE:MODE (letní, jarní a podzimní edice) a jeho oblíbenost rapidně stoupá.
Budeme se na vás těšit!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.