DISKUZE S PETREM HÁJKEM, ředitelem The Chemistry Gallery!

16. března 2011 v 12:38 | Anežka |  Diskuze SSAM
Vážení spolužáci a kamarádi,
zveme Vás na další diskuzi, tentokrát s Petrem Hájkem, ředitelem The Chemistry Gallery! Diskuze se uskuteční 23.3. od 19.45 v místnosti RB 105 na VŠE.Petr Hájek vystudoval právnickou fakultu UK v Praze a v současnosti pracuje ve společnosti PricewaterhouseCoopers. Mimo další aktivity je ředitelem The Chemistry Gallery, jenž založil v roce 2008 a která se stále více dostává do povědomí veřejnosti.

The Chemistry Gallery je prostor určený pro prezentaci malby, sochy, designu a fotografie mladých současných umělců z ČR i ze zahraničí. Jednotlivé akce jsou koncipovány tak, aby bylo narušeno tradiční vnímání prostoru galerií i vystavených děl. Před nedávnem se galerie přestěhovala do nové pobočky přímo u pražské Kampy.

The Chemistry Gallery realizovala již řadu úspěšných výstav, např. "Chemical Affair", prodejní výstavu a prezentaci mladých českých designérů, "G+G: Jiří Grus a Lela Geislerová", výstavu zachycující českou komiksovou tvorbu, či "Boutique - Pasta, Kaláb, Tron", prezentaci tří předních představitelů české graffiti/streetartové scény, kde byly představeny nejnovější plakáty, grafické obrazy a lightboxy, poprvé uvedené v rámci doprovodné exhibice výstavy Metropolis na Expo 2010 v Číně.

Pokud se chcete dozvědět přímo od zdroje, jaké to je, řídit The Chemistry Gallery, jste srdečně zváni!

Budeme se na Vás těšit!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.