FUTURE CITY GAME pro Arts Management na VŠE

6. března 2011 v 11:21 | Ondra |  Pořádané akce
Vážení studenti, pedagogové a sympatizanti našeho oboru,
máte chuť zahrát si netradiční hru o budoucnosti našeho oboru? Máte nápady co by se u nás dalo zlepšit? Troufáte si vymyslet, či alespoň pouvažovat o nových kreativních řešeních v disciplně arts management? Jste si vědomi nových výzev a víte, jak by se jich náš obor měl zhostit?


Pokud ano, jste srdečně zvání k účasti v SOBOTU 19. března od 9:00 do 18:00 v Rajské budově VŠE. British Council, Spolek studentů Arts Managementu a Katedra Arts managementu pro vás pořádá na půdě VŠE kreativní hru FUTURE CITY GAME!

Hry se může zúčastnit 20-25 hráčů, které provádí vyškolený gamemaster.

Cílem FUTURE CITY GAME je participativním způsobem nalézat nová, kreativní řešení problémů ve městě, ale právě v našem případě to bude zamyšlení se nad budoucností našeho oboru, nalézání nových cest a možností, jak obor Arts Management rozvíjet.

Budeme rádi, když se k účasti na této hře přihlásíte pomocí REGSTRAČNÍHO FORMULÁŘE.

Neváhejte a vezměte sebou spolužáky, klidně vytvořte skupinku a přijďe popustit uzdu kreativitě! Těšíme se na vaše nápady a věříme, že FUTURE CITY GAME přinese účastníkům i katedře Arts managementu množství zajímavých podnětů. Nápady, které v průběhu Future City Game vzniknou, budou prezentovány vedení katedry a fakulty.


Více o samotné FCG najdete např. na adrese:
Máte-li dotaz, neváhejte nás kontaktovat na emailu: fcg@artsmanagement.cz

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.