Vzdělávací seminář managementu umění €UROPROJEKT

15. května 2011 v 14:34 | Tým Plzeň 2015 o.p.s |  Aktuality
Dovolujeme si Vás touto cestou pozvat na Vzdělávací seminář managementu umění €UROPROJEKTY, který se bude konat 2. června 2011 v budově Magistrátu města Plzně, nám. Republiky 1. Seminář pořádá společnost Plzeň 2015, o.p.s. ve spolupráci s Českou kanceláří programu Culture.


Cílem tohoto semináře je seznámit kulturní management s typy kulturních projektů, které mohou být podpořeny z evropských programů a fondů. Zvláštní pozornost bude v programu věnována oblasti mezinárodní spolupráce. Účastníci tohoto semináře budou mít možnost získat ucelenou představu o tom, jak vypadají mezinárodní projekty podpořené z evropských zdrojů, jaká kritéria musí splňovat, ale představeny budou také zásady koncipování, realizace a administrace mezinárodních projektů. Obohacením programu budou prezentace realizátorů projektů z programu Culture.

Naším přáním je, aby potenciální žadatelé především z řad nestátních neziskových organizací v Plzeňském kraji díky tomuto semináři získali základní přehled o možnostech podpory v jednotlivých evropských programech a fondech i o tom, kde lze získat potřebné informace.
Plzeň2015

V přiložených dokumentech naleznete program semináře a registrační formulář se stručným dotazníkem, který v případě Vašeho zájmu o seminář zašlete vyplněný do 31. května 2011 emailem na adresu hacaperkova@plzen2015.cz.
Registrace i účast na semináři jsou zdarma.

Program a přihláška ke stažení ZDE
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.