Creative Gate - nový pražský hub podporující kreativitu

23. října 2011 v 11:44 | Nikushe |  Aktuality
Creative Gate je nově vzniklý prostor v centru Prahy, který nabízí studentům nové možnosti seberealizace. Jedinečná možnost pro každého!


Jedná se o nový kreativní prostor, umožňující setkávání, propojování a přímou spolupráci samostatných tvůrců z různých oborů se zadavateli, investory a dalšími významnými osobnostmi. Prostory Creative Gate se nachází v bezprostřední blízkosti Václavského náměstí na adrese Jindřišská 5 na Praze 1.

Nabízíme klubové členství Creative Gate s nárokem na vlastní pracovní místo, tak i bez něj za minimální poplatky, které jsou dostupné i studentům. Poskytujeme k pronajmutí prostory konferenční místnosti pro 25 až 30 osob. Zároveň dáváme zdarma prostor talentovaným lidem z různých oborů, aby mohli realizovat své projekty, podělit se o své myšlenky, nebo je zapojovat do práce na konkrétních projektech.

Studentům nabízíme možnost zapojit se do zajímavých projektů, účastnit se seminářů a setkání se zástupci z řad umělců, businessu, vědy, apod. Případně si obohatit životopis a okusit zcela jedinečné, otevřené a kreativní pracovní prostředí v práci na konkrétním projektu.

Dosavadními projekty či člen klubu Creative Gate jsou například:
- Nano Energies
- Advanced Mateterials (produkty vycházející z Nano technologií)
- spolupráce s Life Sciences Film Festival
- příprava nezávislých hudebních cen Apollo
- Biotecture academy - online přenosy Michaela Reynolds z Taosu
a několik dalších projektů či zajímavých členů klubu Creative Gate.

Další informace o platformě Creative Gate naleznete na www.creativegate.cz .
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.