DISKUZE S PETREM NEDOMOU, ředitelem Galerie Rudolfinum

9. listopadu 2011 v 11:21 | Evule |  Diskuze SSAM
Srdečně vás zveme na diskuzi s naším předním galeristou Petrem Nedomou, který stojí v čele Galerie Rudolfinum víc jak 15 let. Setkání proběhne 22. listopadu od 19:30 v RB 106.


Galerie Rudolfinum se v současnosti řadí mezi nejúspěšnější české galerie a svou pozici neustále upevňuje. Nebojí se otevírat kontroverzní otázky na poli současného umění, často přichází s nevšedními tématy a pořádá výstavy, které diváky překvapí i nadchnou. Mezi nejúspěšnější výstavy z poslední doby patří například Decadence Now!, Andy Warhol nebo dosud trvající výstava Kontroverze.

Téma diskuse zatím zůstává otevřené. Přáním pana Nedomy bylo, aby témata a otázky vzešly z řad studentů a proto vás tímto žádáme o vyjádření, jaká témata by vás okolo pana Nedomy a celé Galerie Rudlfinum zajímala. Co určuje cenu uměleckého díla? Jaká je nejdůležitější vlastnost managera galerie? Proč jsou někteří umělci úspěšnější než ti druzí, je to otázka propagace?

Je nám ctí, že pan Nedoma přijal naše pozvání a budeme rádi, pokud se i vy zúčastníte naší diskuse s jakýmikoliv otázkami či podněty.

Těšíme se na vás!

http://www.galerierudolfinum.cz/
http://www.facebook.com/event.php?eid=257054084343096
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.