DISKUZE S RADIMEM JANEŠEM, zakladatelem společnosti Cinepol, spoluvlastníkem zvukového studia Soundsquare a významným koproducentem na české filmové scéně

6. listopadu 2011 v 16:05 | Nikushe |  Diskuze SSAM
Srdečně všechny zveme na diskusi s Radimem Janešem. Hlavním tématem bude Daňové a účetní dopady ve filmové produkci, další témata nejsou vzhledem k široké působnosti pana Janeše vyloučena.


Diskuse s Radimem Janešem, zakladatelem společnosti Cinepol, spoluvlastníkem zvukového studia Soundsquare a významným koproducentem na české filmové scéně, se bude konat v úterý 15. listopadu 2011 v 19:30 v Rajské budově VŠE v místnosti RB 106.

Cinepol Consulting s.r.o. je poradenská a účetní firma působící od roku 1995 převážně pro klienty z oblasti filmu, reklamy a médií. Orientuje se na komplexní účetní služby včetně daňového a ekonomického poradenství s přesahem do obchodního a autorského práva. Specifikem společnosti je spojení znalostí z daňové oblasti se zvyklostmi při výrobě audiovizuálních děl. Mezi klienty Cinepolu patří vedle obchodních společností i několik významných neziskových organizací.

Radim Janeš založil Soundsquare v roce 1993 jako studio, které se mělo věnovat především filmovému zvuku. Práce na zvukové stránce českých, ale zahraničních filmů tvoří 50 procent jeho současných aktivit. Mezi další aktivity patří například reklamní zvuková postprodukce. Mezi poslední projekty patří například film Alois Nebel.

V neposlední řadě se pan Janeš významně podílí i na postprodukci českých filmů. Za zmínku stojí například filmy Protektor, Alois Nebel, Tajnosti nebo Tři sezóny v pekle.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.