DISKUZE S JINDROU ZEMANOVU, dlouholetou ředitelkou Meet Factory o.p.s.

1. prosince 2011 v 23:02 | Anežka |  Diskuze SSAM
Srdečně Vás zveme na diskusi s Jindrou Zemanovou, dlouholetou ředitelkou Meet Factory o.p.s. Diskuze se uskuteční 14.12. od 19.45 v RB 106. Tématem bude vznik Meet Factory, její provoz, organizace a finanční zajištění.


Meet Factory je mezinárodní centrum současného umění, které umožňuje kontakt s umělci všech oborů. Jejím základním cílem je rozvíjet a provozovat umělecké kulturní centrum prolínajících se žánrů a tvůrčích skupin. Setkává se zde výtvarné umění, divadlo, film a edukativní programy. Programová náplň se soustřeďuje na umělce, kterým nabízí zázemí, podporu a prezentaci jejich tvorby. Ve stávající industriální budově na Smíchově zahájila provoz koncem roku 2007. Součástí Meet Factory jsou ateliéry, zkušebny, studia, multifunkční sály, galerie a další. Celková koncepce je iniciována a schvalována správní radou MeetFactory, ve které působí David Černý jako předseda (sochař), David Koller (hudebník) a Alice Nellis (filmová a divadelní režisérka). Paní Jindra Zemanová byla úspěšnou dlouholetou ředitelkou od založení Meet Factory do června 2011.


Více informací na: www.meetfactory.cz.

Těšíme se na Vás!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.