SSAM Reloaded – Kapitola 1.: Zmrtvýchvstání Spolku Studentů Arts Managementu

19. května 2014 v 7:14 | Alexandra Drozdová |  Pořádané akce
SSAM zve všechny na PRVNÍ Z PRAVIDELNÝCH setkání Artsáků!
KDY: V pondělí 19. 05. 2014
KDE: Kavárna Liberál, Heřmanova 6, Praha 7 (salonek v přízemí)
PRO KOHO: Pro všechny, kteří se chtějí poznat s lidmi stejné "krevní skupiny"

Spolek Studentů Arts Managementu prochází zásadní proměnou a hledá posily. Jiné úhly pohledu, svěží myšlenky a novou krev. Zajímají nás lidé, kteří Arts milují takový, jaký je, ale i ti, kteří mají dlouhý seznam věcí, které na něm chtějí změnit. Takoví, kteří se v oboru perfektně orientují, stejně tak ti, co se teprve rozkoukávají. Lidé, kteří mají chuť realizovat svoje nápady a hledají podporu, tak jako ti, co s organizací rádi pomůžou.Naším cílem je propojit studenty Arts Managementu napříč ročníky, společně rozvíjet kreativní myšlenky, pořádat kulturní eventy, přiblížit akademickou půdu praxi a dokázat, že Arts patří mezi TOP obory VŠE.

Pokud se chceš stát součástí SSAM, anebo nás jen lépe poznat, přijď v pondělí na první z pravidelných setkání SSAM do Liberálu. Na programu je diskuse o budoucím směřování a možných projektech SSAM za účasti Maria Kubaše, nebude chybět ani hudební vystoupení v režii studentů Arts Managementu.

Pro lepší přehled potvrď svoji účast na FB pozvánce https://www.facebook.com/events/769621136416358/ nebo napiš na adresu info@artsmanagement.cz. Těšíme se na viděnou v Liberálu!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.