Aktuality

Diskuse s Olo Křížovou

29. října 2014 v 23:18 | Alexandra Drozdová
Pozvání stát se hostem první diskuse pořádané SSAM v novém akademickém roce přijala Olo Křížová, modelka, módní expertka, předsedkyně Czech Fashion Council o.s. a umělecká ředitelka Fashion LIVE! Slovak Fashion Week Initiative. Šanci setkat se s jednou z předních osobností současné tuzemské nezávislé módní scény máte ve středu 5. listopadu od 19:45 hodin v místnosti RB 211.

Dozvíte se, jak si český fashion business stojí ve srovnání se zahraničním, jaké jsou aktuální trendy v této oblasti a získáte příležitost nahlédnout do produkce nejzásadnějších českých i slovenských módních eventů. Prostor pro vaše vlastní dotazy je samozřejmostí.

Diskuse s Olo Křížovou je určená všem, kteří se zajímají o módu a chtějí ji poznat i jako jedno z aktuálně nejdynamičtějších kreativních odvětví. Sledujte a sdílejte událost na facebookovém profilu Spolku Studentů Arts Managementu. Těšíme se na vás!

Otevřené hodiny managementu umění na VŠUP

7. března 2013 v 13:01 | Tereza Kopecká
Kurz managementu umění na VŠUP nabízí otevřené hodiny, které umožnňují studentům setkas se se zajímavou osobností uměleckého managementu. V rámci přednášek a prezentací představí během nasledujícího semetru lektory, galeristy, manažery, kurátory a umělce.

CO JE ČESKÉ, TO JE HEZKÉ - diskusní fórum o české identitě v umění

23. března 2012 v 10:30 | Evule
Institut umění - Divadelní ústav připravuje v rámci několikaletého výzkumného projektu Mapování kulturních a kreativních průmyslů v ČR sérii debatních fór a kulatých stolů. První z nich s názvem CO JE ČESKÉ, TO JE HEZKÉ se uskuteční 30. března 2012 od 10 hodin na Nové scéně Národního divadla v Praze a bude hledat odpovědi na otázky, jak a zda vůbec je důležitá česká identita pro stěžejní veřejné kulturní instituce a domácí umělce různých generací.

Seminář kreativní odvětví a evropské fondy

7. prosince 2011 v 13:11 | Ondra
Institut umění ve spolupráci s ProCulture a British Council pořádají diskusní seminář na téma Kreativní odvětví a evropské fondy aneb možnosti podpory kulturních a kreativních průmyslů z evropských fondů v České republice. Cílem semináře je upozornit na význam kulturních a kreativních průmyslů v rámci české ekonomiky a představit možnosti jejich podpory z evropských fondů. Seminář je určen především pro tvůrce, živnostníky a podnikatele v kreativních oborech (reklama, design, architektura, videohry, TV a rozhlas, knihy a tisk, hudba, film, trh s výtvarným uměním, scénická umění, kulturní dědictví a další), jejich profesní zástupce a představitele státní správy a veřejné samosprávy.

Calvin Taylor - profesor na University of Leeds a Leeds' Chair in Cultural Industries v Brně!

16. listopadu 2011 v 12:48 | Evule
Hudební fakulta JAMU v Brně pořádá od 21. do 23. listopadu kurzy prof. Calvina Taylora, který je profesorem na britské University of Leeds a Leeds' Chair in Cultural Industries. Kurzy jsou primárně určeny pro obor Hudební manažerství, ale do naplnění kapacity jsou otevřené studentům (a pedagogům) všech škol. Ve středu 23.11. bude navíc speciálním hostem Yvona Kreuzmannová - umělecká ředitelka společnosti Plzeň 2015 a ředitelka festivalu Tanec Praha.

Creative Gate - nový pražský hub podporující kreativitu

23. října 2011 v 11:44 | Nikushe
Creative Gate je nově vzniklý prostor v centru Prahy, který nabízí studentům nové možnosti seberealizace. Jedinečná možnost pro každého!

DOX na univerzitě aneb vytvářej své město

13. června 2011 v 12:10 | Jarcza
Všímáte si proměn, kterým Praha každým dnem podléhá? Jaká je současná Praha a jaká je vize Prahy budoucnosti? Diskutujte, prezentujte svůj názor a podpořte originální projekt týdne univerzitních debat.

Vzdělávací seminář managementu umění €UROPROJEKT

15. května 2011 v 14:34 | Tým Plzeň 2015 o.p.s
Dovolujeme si Vás touto cestou pozvat na Vzdělávací seminář managementu umění €UROPROJEKTY, který se bude konat 2. června 2011 v budově Magistrátu města Plzně, nám. Republiky 1. Seminář pořádá společnost Plzeň 2015, o.p.s. ve spolupráci s Českou kanceláří programu Culture.

Zveme vás na seminář Michaela Wimmera na hudební fakultě JAMU !

4. května 2011 v 23:39 | Jarcza
Semináře zahraničních expertů na JAMU v Brně probíhají v anglickém jazyce a jsou zcela ZDARMA

FUTURE CITY GAME pro Arts Management SOBOTA 19.března 9.00 - 18.00

17. března 2011 v 12:17

logo FCG
OSLEDNÍ VOLNÁ MÍSTA !!!

 
 

Reklama